Země, Peklo, Ráj - Lýtka

21. července 2017 v 12:21 | Mata nui |  Země, Peklo, Ráj
Týden od posledního mučení uběhl a Gresh měl stále poměrně silné boleti z minula. Nešetrné převazování a čištění ran
od bolesti také zrovna nepomáhalo.


Do cely přišel Makuta povídající: "Snad tě to moc nebolí, dneska budu jemnější, než minule."
Umytý, nakrmený, napitý a hlavně znechucený Gresh jen pohrdavě řekl: "Naser si ty svině! Až se odtud dostanu, tak tě zabiju!" Makuta se jen rozesmál a řekl: "Když myslíš." Gresh si nemohl pomoct a zeptal se: "Proč se tu o mě vůbec staráš, když mě chceš mučit a zabít? A proč mi posíláš služebné aby mě umily? A proč mě krmíš tak dobrým a kvalitním jídlem?"
Makuta se naklonil a usmál (Dost podobně jak to dělává Negan v The Walking Dead, pokud to někdo sledujete.) a řekl: "Tak za 1. je slušnost se postarat o svého hosta. Za 2. řezat do hnijícího masa je nechutný, třeba protože to ohavně smrdí a navíc je to nedůstojný. Nechci vás hned zlomit a zničit, chci si to jen maximálně užít." Po této větě se Gresh zarazil. "Cože?! Já tu nejsem sám?" Vykřikl Gresh. "Ne! Teď jsi tu jen ty, ale před tebou tu byly nějací toa. Když se tak zamyslím... nebylo jich málo. Všichni až na jednoho si vybrali to co ty, ale ten jeden ... Lewa si vybral trhanou, ta spočívá v tom že se postupně oddělují části těla v kloubech, dokud se nezbavíš celých končetin a pak už jen urveš hlavu. Během jedinýho dne to měl za sebou." Řekl Makuta. "Ty zasranej, úchylne, pošahanej, sadistickej zkurvysyne!" Vykřikl Gresh.
Makuta neřešil co na něj Gresh křičí a dal se do práce. Sundal chrániče, mírně mu popálil kůži a prozpěvoval si u toho. Pak vytáhl otupělý skalpel, usmál se a řekl: "Zábava začíná."

Bohužel dneska bude mušící procedůra o něco kratší, žádné prsty :/ horší verze je tady.
* Makuta vyřízl do Greshových lýtek hluboké otvory a do nich vložil elektrody. Jakmile byly elektrody na místě, mohl do nich začít pouštět proud. Vlivem elektrického proudu se svaly stáhly tak silně, že se začaly trhat. Bohužel pro Greshe se holenní a lýková kost zlomily dříve, než se svaly odtrhly od kostí. Být tomu naopak, mučení skončí dříve. Makuta vyvrtal do kostí dírky a našrouboval do nich nerezové šrouby, které sloužily k přišroubování destiček. Destičky držely kosti srovnané aby Makuta mohl vesele pouštět proud do svalů a mělo to efekt. Gresh už pomalu začínal ztrácet vědomí, když v se tu chvíli odstrhly svaly od kosti a destičky se ohnuly. Makuta se s tím musel vypořádat, když hned na to musel navíc řešit křeč v jednoum z utrhlých svalů, sval povolil a Makuta ho skoro přetrhl. Gresh se okamžitě úplně probral, zařval a nakonec omdlel. Tento fakt Makutovi zkazil náladu a tak pouze zlomil Greshovi každou holenní kost na dalších dvou místech. Pak kosti srovnal, svaly sešil a našil na kosti, zafixoval, zašil a ošetřil rány.*
Pak celý rozmrzelý z předčasného konce odešel a nechal služebné aby zkrvaveného Greshe umyly. Dezinfekce peroxidem vodíku byla samozřejmost.
Týden Měl pak Gresh zase klid.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kai89 kai89 | E-mail | 22. července 2017 v 13:01 | Reagovat

Ahoj :)) chce někdo koupit bio? Když tak pište na mail...na ceně se domluvíme ;)

2 Stroivan Stroivan | Web | 2. března 2018 v 22:32 | Reagovat

[1]: Dáš aj zdarma?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama