Země, Peklo, Ráj - Nevšední probuzení

4. července 2017 v 18:21 | Mata nui |  Země, Peklo, Ráj
Gresh se probudil v tmavé vlhké místnosti s černými kamenitými zdmi. Celá místnost spíš připomínala díru vyvrtanou do černé skály. Ve vzduchu se nesl zápach plísně, hniloby a zatuchlina. Gresh byl přikovaný k řetězům, které visely ze stropu

uprostřed místnosti. Ihned mu došlo, kde se nachází a kdo ho sem připoutal.
Brzy do místnosti vešel Makuta. Chvíli se jen díval a sadisticky usmíval a pak řekl: "Tak už jsi se probral? To je dobrá zpráva! Dokonce jsem nechal vyčistit mou malou skromnou mučírnu, to aby ses tu cítil komfortně. Teď ti položím otázečku. Protože si tak či tak s tebou užiju nějakou zábavu, tak je to víceméně jedno, ale že jsem slušně vychován, dám ti na výběr. Přeješ si horkou krysu, tuhle techniku jistě znáš, skřipec, stahování z kůže, trhanou a nebo lázeňskou procedůru?"Gresh se pohrdavě zeptal: "A jaký jsou v tom rozdíly?" Chvíle ticha a pak: "No to pro tebe podstatné je, že se to liší dobou tvého života. Obecně tak od pár hodin do pár dnů. Tedy až na lázeňsku procedůru ta trvá obvykle okolo šesti měsíců. Délka trvání samozřejmě záleží na tvé kondici, ale průměr je těch šest měsíců. A ty si můžeš vybrat, dobře zvaž co si vybereš." Odpověděl Makuta. "Dám ti čtvrt hodiny na rozmyšlenou a pak se vrátím pro odpověď. Když si nevybereš, tak vyberu já." Dodal Makuta a odešel.
Po čtvrt hodině se vrátil aby vyslechl Greshovu odpověď. "Takže co to bude?" Optal se Makuta. "Co takhle lázeňkou procedůru? Ta zní asi nejlíp." Odpověděl sebejistě Gresh. "Jak myslíš, dobrá volba. Bude spousta zábavy, tedy pro mě!" Radostně prohodil Makuta. Přišel ke Greshovi a dal mu do pusy roubík, při čemž říkal: ,,Miluju tlumené výkřiky, je to zvukový projev bolesti, ale ne tolik hlasitý aby mi začal vadit."

Takže tady je malé upozornění. Tady se to rozdělí. Na tomto blogu bude mírná verze mučící procedůry, ale TADY bude ta podrobnější verze mučení a asi bych ji úplně nedoporučoval slabým povahám, protože popis těch praktik bude dot podrobný. Odstavce začínající a končící červenou hvězdičkou jsou ty, které mají v odkaze podrobný popis.

* Makuta přistoupil blíže ke Greshovi a malýma kleštičkama mu začal vytrhávat nehty z prstů u nohou. Když byl již z prsty hotov, rozhodl se mu je propíchat jehlou a pak mu paličkou na maso začal drtit kosti v prstech. Nárty pokapával kyselinou a pak i tam rozdrtil kosti. Tentokrát však zvolil baseballovou pálku. Po nártech následovalo strhnutí kůže z paty, přičemž si nožem vyřízl tu oblast, kterou chtěl sthávat. Tuto bolestivou procedůru protahoval tolik, že trvala několik hodin a přestal až teprve, když Gresh přestal cítit bolest v nohách. Jakmile se Greshovi vrátil cit donohou, Makuta zakončil své veledílo dezinfekcí peroxidem vodíku, což v kombinaci s takovými ranami působilo další bolest. Nakonec velie bolestivým způsobem srovnal kosti a zafixoval je aby mohly správně srůst a rány obvázal.*
Při odchodu si Makuta už jen zpíval: "Když způsobuju ti bolest, mám radost .. jako malá ratolest. Záleží jen na tom kdo jaký je a jak se chová, ale jinak než bolestí v sobě sílu nikdo neuková..." A nakonec, když už byl ve dveřích, řekl ke Greshovi: "Za týden opáčko puso!" a spokojeně se usmál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 4kocour4 4kocour4 | 7. července 2017 v 21:42 | Reagovat

Slzí mi oči!

Ale to kvůli tomu jídlu xD
Zachvilku to dočtu ;) xD

2 Lexy a 4kocour4 Lexy a 4kocour4 | 7. července 2017 v 21:51 | Reagovat

4k4: Takžééé.... Středověké mučení Bionicle...No, zase jsem si rozšířil obzory xD

Lexy: Jsem ráda že jsem někoho inspirovala, ikdyž gay sex mi chybí :( xDDD Třeba znásilní jeho mrtvolu! 3:)
Každopádně budete těžké tě trumfnout ve zvrácenostech.

4k4: Ale já ji pomůžu ;) xDDD

3 Mata nui Mata nui | Web | 8. července 2017 v 7:37 | Reagovat

[2]: Možná se tam někdy gay sex objeví, ale ještě nevím... :D

Díky to je pro mě pocta :D 3:)

4 skull skull | Web | 11. července 2017 v 8:53 | Reagovat

3 nové články,tady to žije :-D

5 Mata nui Mata nui | Web | 13. července 2017 v 15:14 | Reagovat

[4]: Nezbývá mi nic jiného, než souhlasit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama